PARTY BUS, SCHOOL BUS


Zainspirujemy Cię...
Mamy pomył na udaną zabawę!!!

Party Bus, School Bus

Przewóz gości weselnych, panieńskie/kawalerskie i inne

Dla osób, które zamówią limuzynę na ślub wynajem School/Party Bus’a z 20% zniżką

Konkurencyjne ceny

Open 24h


Serdecznie polecamy oryginalnego Amerykańskiego School Bus’a lub klimatycznego Party Bus’a na panieńskie/kawalerskie oraz do przewozu gości weselnych. Jeśli chcecie, aby Wasi goście poczuli atmosferę zabawy to zabierzcie ich w amerykańską podróż, która wprawi w radosny nastrój, uatrakcyjni wesele i sprawi, że wszyscy zapamiętają je na długo. Zanim jednak goście weselni doświadczą pozytywnego nastroju przygotujcie dla przyjaciół niebanalną imprezę, która zwieńczy Wasz wolny stan.

SCHOOL BUS, PARTY BUS


Ekstrawagancki School Bus

Jeśli preferujecie szaleństwo i rozgłos wybierzcie 11 - metrowego Amerykańskiego School Bus’a, który zabierze do 44 osób… Tego autobusu nie można nie zauważyć!

Wyposażyliśmy go dla Was w skórzane kanapy i przyciemniane szyby. Atmosferę w School Busie podgrzewa karbonowa, podświetlana podłoga oraz profesjonalne nagłośnienie, neony i stroboskopy. Gwarantujemy świetną zabawę i 100% satysfakcji.

Party Bus

Klimatyczny Party Bus

Jeśli preferujecie dyskrecję i klimatyczne wnętrza wybierzcie Party Bus’a, który może zabrać do 10 osób. Party Bus został wykonany w Stanach Zjednoczonych. Posiada miękkie skórzane kanapy, przyciemniane szyby, ekrany plazmowe, rurę do tańca, profesjonalne nagłośnienie i podświetlane barki. Czekamy na Was! Już dziś zaplanujcie z nami najbliższą imprezę.

News


Wybierz pakiet dla swoich
potrzeb

 • Silver
  Szampan x2
  499 zł
  Gold
  Szampan x2
  Napoje do wyboru: Red Bull, Pepsi, Mirinda,
  Seven up, Ice Tea (4l)
  599 zł
  Platinium
  Szampan x2
  Napoje do wyboru: Red Bull, Pepsi, Mirinda,
  Seven up, Ice Tea (4l)
  Tancerka lub Tancerz (0,5h)
  999 zł
 • Silver
  Szampan x2
  599 zł
  Gold
  Szampan x2
  Napoje do wyboru: Red Bull, Pepsi, Mirinda,
  Seven up, Ice Tea (4l)
  699 zł
  Platinium
  Szampan x2
  Napoje do wyboru: Red Bull, Pepsi, Mirinda,
  Seven up, Ice Tea (4l)
  Tancerka lub Tancerz (0,5h)
  1099 zł

PARTY BUS, SCHOOL BUS


Szalone panieńskie/kawalerskie

Chcesz zrobić niespodziankę przyjaciółce i zorganizować dla niej wyjątkowy wieczór panieński? A może to Ty jesteś przyszłą Panną Młodą i masz ochotę na szaloną imprezę w gronie najbliższych przyjaciółek? Lub jeśli szukasz pomysłu na oryginalny wieczór kawalerski bądź masz ochotę na przeżycie wyjątkowego wieczoru kawalerskiego? Chętnie pomożemy…

Wieczór panieński “Szalone babki”. Pożegnajcie wspólnie wolny stan z wielką pompą … i według uznania. W atrakcyjnej stylizacji – zapraszamy do Party Bus’a na imprezę tematyczną … dla odważnych - w stylu Moulin Rouge, … z wizerunkiem pin up girl, … dla wytwornych jako Glam Diva… lub w stylu Casino Night.

Wieczór kawalerski “Jedyna taka noc”. W męskim stylu i według Waszego scenariusza pożegnamy Twój wolny stan. Może być to wieczór w towarzystwie tancerki lub tournée po mieście. W naszym Party Bus przygotujemy najlepszą imprezę na świecie, którą zapamiętasz na długo. Obiecujemy, że nie będziecie chcieli się z nami rozstać ….. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą !

   
5000
Przejechanych kilometrów
365 dni w roku
Pracujemy dla Was
24 h
Open

GaleriaMASZ PYTANIA?
Zadzwoń lub napisz do Nas!

Dane kontaktowe

Tel +48 608 063 855
email: biuro@prywatny-kierowca.pl

Copyright 2024 ©Rentier PartyBusProjekt i wykonanie   Even